مدیریت حمل و نقل، ترافیک
مهندس مهدی حسینی

   
۱۳۹۹/۱۱/۰۶

با حضور معاون استاندار خراسان رضوی صورت گرفت؛

برگزاری نخستین نشست هیأت امنای موزه دفاع مقدس مشهد

نخسین نشست هیأت امنای موزه دفاع مقدس مشهد با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سید کمال‌الدین میرجعفریان در نخستین نشست هیأت امنای موزه دفاع مقدس مشهد ‌با اشاره به اهمیت پرداختن به موضوعات دفاع مقدس به عنوان باقی گذاشتن میراثی برای نسل آینده، گفت: وجود مکان فرهنگی مانند موزه دفاع مقدس باعث حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و تبیین آن برای نسل‌های آینده خواهد شد و باید دستگاه‌های اجرایی از همه توان خود برای رونق بخشیدن به این موزه استفاده کنند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی با اشاره به اهمیت کیفی ساخت موزه دفاع مقدس افزود: نقوش معماری و مصالح ساختمانی بکار رفته در موزه دفاع مقدس باید به نحوی طراحی و سازماندهی شود که گویای ارزش‌های معنوی بوده و اصل اسلام و تفکر توحیدی و ولایی را تجلی دهد.
وی بیان کرد: دستگاه‌های اجرایی مانند جهاد سازندگی که در زمان دفاع مقدس فعالیت داشتند نیز باید در موزه دفاع مقدس غرفه‌ای برای آنان در نظر گرفته شود تا بتوانند تکمیل کننده آثار و یادمان‌های دفاع مقدس باشند.
لازم به ذکر است در این جلسه که مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی حضور داشت، درباره تشکیلات نیروی انسانی و تکمیل مراحل ساخت موزه تصمیم‌گیری شد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۹۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان