مدیریت حمل و نقل، ترافیک
مهندس مهدی حسینی

   
۱۳۹۸/۰۹/۰۹

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی مطرح کرد؛

برخورد بدون تعارف با هرگونه ممانعت در اجرای طرح ثامن/آسیب‌های طرح باید علاج شود

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: اگر ثابت شود که فرد یا نهادی در راستای اجرای این طرح ممانعت و بهانه‌گیری می‌کند، بدون تعارف با آن برخورد می‌کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، غلامعلی صادقی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که با موضوع بررسی مشکلات پروژه های سرمایه گذاری بافت پیرامون حرم مطهر رضوی برگزار شد، اظهار کرد: وضع بافت پیرامون حرم مطهر امام رضا(ع) نابسامان است؛ طولانی شدن روند اجرای طرح ثامن زائران و مجاوران را خسته کرده و این امر باعث به وجود آمدن آسیب‌هایی شده است.
وی با بیان اینکه باید به سمت حل مسائل پیش برویم و آسیب‌های طرح ثامن را علاج کنیم، تصریح کرد: سرمایه‌گذاران امروز به خوبی می‌توانند از شرایط مطلوب حاکم در خراسان رضوی استفاده کنند چراکه در گذشته شاهد چنین شرایطی نبودیم.
صادقی خاطرنشان کرد: از جانب ریاست قوه قضائیه نماینده تام الاختیار هستم تا در مورد فعالیت‌های اقتصادی، آنچه مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی است را پای کار بیاورم.
وی خطاب به سرمایه‌گذاران طرح ثامن تاکید کرد: این مسئله را به فال نیک بگیرید و آماده باشید تا مجددا این طرح توسعه‌ای را فعال کنیم، از طرفی دیگر، اگر ثابت شود که فرد یا نهادی در راستای اجرای این طرح ممانعت و بهانه‌گیری می‌کند، بدون تعارف با آن برخورد می‌کنیم.
محمدرضا کلایی شهردار مشهد هم در این جلسه با تاکید بر ضرورت رفع بروکراسی موجود در طرح ثامن افزود: اگر همه ارکان حاکمیت در خراسان رضوی تصمیم بگیرد و پای کار باشند، بدون شک این طرح تعیین تکلیف خواهد شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۷۵۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۴۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۶ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۳۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۰۹۶۸۸ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۳ نفر
آماربازدیدکنندگان